Wybierz idealny akumulator

Wybór dobrego akumulatora to gwarancja, że samochód odpali w każdej sytuacji. Kupując u nas nie będziesz musiał martwić się, że zimą zostaniesz uziemiony przez mróz.

Doświadczeni fachowcy

Przyjdź do naszego sklepu i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze dla siebie produkty. Nie jesteś pewny wyboru? Zapytaj naszych doradców, którzy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

12V 60Ah HERTZ ENERGY

Akumulator głęgokiego rozładowania. Zastosowanie do systemów zasilania awaryjnego, podtrzymywania napięcia, do napędu wózków elektrycznych, wózków inwalidzkich, systemów oświetlenia, do łodzi żaglowych i motorowych itp

Pojemność (Ah)
Układ biegunów
Okres gwarancji
Wymiary zewnętrzne dł x szer x wys

Akumulator wykonany w technologii wapniowej (CA-Ca), ze zwiększoną grubością płyty ołowianej. Dzięki dodatkowi wapnia do płyty ołowiowej spowodowano zmniejszenie zużycia wody przez akumulator, a tym samym zmniejszono proces samorozładowywania.

W akumulatorze zastosowano wysokoantymonowe stopy ołowiu oraz płyty o zwiększonej grubości pozwalające na głębokie rozładowanie akumulatora.

Zastosowane podczas produkcji akumulatora separatory kopertowe zapobiegają zwarciu i erozji akumulatora, co przyczynia się w znacznym stopniu do przedłużenia jego okresu użytkowania. Są to akumulatory praktycznie bezobsługowe, nie wymagające od użytkownika praktycznie żadnej specjalistycznej wiedzy związane z jego użytkowaniem.

Akumulator jest szczególnie dedykowany do systemów zasilania awaryjnego, podtrzymywania napięcia, do napędu wózków elektrycznych, wózków inwalidzkich, systemów oświetlenia itp

Szczególną uwagę producent położył na uchwyty ułatwiające wygodny transport i manewrowanie akumulatorem.

E56059

Opis

Długość
242
Szerokość
175
Wysokość
190