Wybierz idealny akumulator

Wybór dobrego akumulatora to gwarancja, że samochód odpali w każdej sytuacji. Kupując u nas nie będziesz musiał martwić się, że zimą zostaniesz uziemiony przez mróz.

Doświadczeni fachowcy

Przyjdź do naszego sklepu i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze dla siebie produkty. Nie jesteś pewny wyboru? Zapytaj naszych doradców, którzy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości.

HERTZ BATTERIEN POLSKA to firma związana z rynkiem motoryzacyjnym od 1994 roku. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą części do maszyn rolniczych i akumulatorów. 

W 1997 roku firma przebranżowiła się na handel hurtowy akumulatorami rozruchowymi dla rolnictwa. 

W 1998 roku uruchomiliśmy linię do produkcji prostowników przeznaczonych do ładowania akumulatorów kwasowych oraz prostowników z funkcją rozruchu, jednocześnie poszerzyliśmy gamę akumulatorów o baterie do samochodów osobowych i ciężarowych. 

Od 2005 roku rozpoczeliśmy dystrybucję, bazujących na niemieckiej technologii, akumulatorów rozruchowych o najwyższej jakości pod marką HERTZ o pojemnościach od 36Ah do 240Ah oraz napięciach 6V i 12V przeznaczonych do wszystkich typów pojazdów samochodowych, autobusów, ciągników i maszyn rolniczych. W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę na cztery linie akumulatorów HERTZ, każda z nich dopasowana jest do wymagań stawianych przez nowoczesne układy elektryczne stosowane we wszystkich pojazdach. 

W ofercie firmy posiadamy również akumulatory do motocykli, samochodów japońskich oraz do pojazdów/urządzeń elektrycznych np: łodzie, systemy podtrzymania napięcia czy kasy fiskalne, a także prostowniki do ładowania wszystkich typów akumulatorów kwasowych oraz żelowych (AGM). 

Jednocześnie w czerwcu 2009 roku w związku z rosnącymi potrzebami klientów otworzyliśmy oddział naszej firmy w Łodzi, aby móc jeszcze sprawniej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. 

W 2012 roku otworzyliśmy kolejną filię w Bydgoszczy aby jeszcze szybciej docierać do stale rosnącego grona naszych klientów. 

Ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w branży akumulatorowej to kapitał, któremu zaufało wielu klientów a także czołowe polskie firmy branży motoryzacyjnej. Od samego początku działalności dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów przy zachowaniu możliwie najlepszych cen. 

Zapraszamy Państwa do stale powiększającego się grona naszych zadowolonych klientów